Cruciaal om uw rubberboot op de juiste druk op te pompen
De behaalde druk is gemakkelijk af te lezen van de meter
Past op de Bravo 4 alu red handpomp
Aansluitzijde bajonetsluiting maten ca. uitwendig 26 mm, inwendig 22 mm.
Manometer drukmeter voor boot
Deze drukmeter van het opblaaspompmerk Bravo heeft een universele aansluiting. Daardoor is de manometer te gebruiken in combinatie met de meest gangbare handpompen. U koppelt de manometer zeer eenvoudig aan de handpomp door middel van de bajonetaansluiting. Op de meter kunt u duidelijk de juiste druk aflezen, zodat u uw boot tot precies de juiste druk opblaast. Dit is erg belangrijk om de stevigheid en vaareigenschappen van uw rubberboot optimaal te benutten.
Vandaag online besteld, de volgende werkdag in huis, afhalen kan natuurlijk ook.
Prettig om te zien hoeveel druk erin de tube zit. Was wel even zoeken hoe ik deze manometer op de voetpomp kon krijgen. Moesteven creatief zijn om deze erop te krijgen maar werkt nu wel na behoren
GrollemanGeplaatst op 22 September 2018 at 08:21
Ziet er goed uit alleen hij past niet op mijn koppeling helaas. Dus tip voor de volgende koper check goed wat voor aansluiting je nodig hebt.
Verder netjes geleverd
CarloGeplaatst op 31 Juli 2018 at 18:20
Prettig contact over levering en afgandelen. Supersnel geleverd. Telefonisch goed bereikbaar. Waren alle bedrijven maar zo correct.
Charles van der SplinterGeplaatst op 18 Juni 2018 at 10:10
Doet wat hij moet doen voor een redelijke prijs
A.J.L. VerbruggeGeplaatst op 3 Maart 2018 at 07:40
Top de andere morgen in huis goede prijs gewoon top winkel online
Hg vd Haven, HoofddorpGeplaatst op 3 Juli 2014 at 15:09
Hij is binnen. Na de zomer weet ik of het werkt
John Dijkstra, AstenGeplaatst op 1 Mei 2014 at 09:41
Handig. Met wat aanpassingen werkt het goed in combinatie met mijn pomp.