Bij de complete aansluitset gaat het om de stekkers die aan de motor, acculader en accubak gemonteerd worden. Dit moet u dus alleen bestellen als u een compleet pakket van fluistermotor, accu, accubak en acculader bij ons besteld.
Als u deze set mee besteld in een compleet pakket zorgen wij van RubberbootExpert ervoor dat er een grijze Anderson SB50 stekker aan de fluistermotor, acculader en een aan de accubak waar de accu in zit gesoldeerd / gemonteerd wordt. Omdat deze stekkers maar op 1 manier in elkaar passen is verkeerd aansluiten onmogelijk en is het zelfs kindvriendelijk. Veiligheid boven alles en door deze set gegarandeerd.
Als u klaar bent met varen koppelt u de motor los van de accubak en sluit u de acculader weer aan op de accubak, stekker van de lader in het stopcontact en de lader doet de rest automatisch en zorgt ervoor dat de accu weer netjes geladen wordt voor de volgende keer.
Let op! niet aan de kabel trekken bij het wisselen van de stekkers maar de stekker zelf vast houden.
Vandaag online besteld, de volgende werkdag in huis, afhalen kan natuurlijk ook.
Het pakket is erg snel geleverd. Wel even gezocht naar de oplader voor de accu, maar die bleek bij de motor verpakt te zijn.
De accubak is verbonden met de accu en daardoor kan zowel de motor als de oplader middels een stekker snel aangesloten worden.
Kortom: zeer tevreden!
EricGeplaatst op 21 September 2019 at 16:00
Prima service en snelle levering
J.O. BellGeplaatst op 19 September 2019 at 20:30
Levering was keurig de volgende dag op tijd en de motor loopt voortrefelijk.
marthijnGeplaatst op 20 Augustus 2019 at 08:01
Geleverd zoals beloofd en werkt naar behoren. Ben tevreden met het product. Jammer is dat de accubak geen aan/uit schakelaar heeft. Product is een aanrader
Meine BisschopGeplaatst op 4 Augustus 2019 at 11:05
We hebben hem sinds 1 augustus in gebruik. De eerste lading hebben we gisteren gedaan. We konden dik drie uur varen in de hoogste versnelling. Dit gewoon om uit te proberen hoe ver je kon gaan. Dit is me niet tegen gevallen. Had niet helemaal in de gaten wanneer de accu hele maal was op geladen. Dus morgen weer het wat er op. Tot nu toe bevalt de boot.
J de KoninghGeplaatst op 24 Juli 2019 at 12:53
De Talamex incl motor voldoet aan de verwachting
Levering en afhandeling voorbeeldig.
LucianGeplaatst op 16 Juli 2019 at 00:45
Perfect. Heb geen enkele ervaring met varen/boten. Maar binnen half uur na het uitladen van de boot/accu/motor was ik al aan het varen. Binnenkort een benzine motor bij ...
Jur ArGeplaatst op 8 Juli 2019 at 19:33
In eerste instantie geen mail gekregen dat de levering plaats zou gaan vinden. Vervolgens snelle reactie dat de levering alsnog plaats zou gaan vinden en dat er van te voren gebeld zou gaan worden (zoals gevraagd). Dat van te voren bellen zat er net even niet in zodat de chauffeur moest wachten alvorens ik op locatie was.
Boot met toebehoren waren uitstekend, fijn dat de handleidingen ook nog digitaal worden verstuurt.
Als met al dikke plus voor de bestelling en levering.
S van OmmenGeplaatst op 14 Juni 2019 at 11:32
Solide boot en fraai van uiterlijk. Een genot om met een fluistermotor te varen. Deze combi heeft ons verrast door zijn stabiele vaareigenschappen .Een aanrader voor jong en oud.